Witamy na nowej stronie! Witamy na stronie LKS Wisełka Siennów! Strona została dopiero założona i nie jest w pełni ukończona więc prosimy o wyrozumiałośc jeśli czegoś brakuje. Do zrobienia nie zostało dużo, bo tylko pozostało ukończyć terminarz, uzupełnić zdjęcia dla juniorów i drobne korekty.

Jeszcze raz apeluje do zaintersowanych do pomocy przy prowadzeniu strony, bo od tamtego czasu nikt się nie zgłosił. :(
"Chętnych do pomocy w prowadzeniu strony proszę o kontakt pod ten nr GG 28611726. Potrzebujemy ludzi którzy zajmą się składami meczowymi oraz relacjami z meczu. Kto ma aparat cyfrowy może podrzucić zdjęcia czy filmiki. Nowa strona jest prosta w obsłudze więc nie ma obaw żeby coś zepsuć."

Chętni zarejestrują się na n.futbolowo.pl